Meble kuchenne na wymiar czy z marketu – co wybrać?

Przy projektowaniu nowej zabudowy kuchennej pewnie spotkałeś się z dylematem – meble projektowanie pod wymiar czy gotowe? Wybór nie jest wcale prosty. W naszym artykule postaramy się przybliżyć ci złe strony jak również zalety obu tych rozwiązań.

Meble na wymiar – forma i funkcja dla wymagających

Bezdyskusyjną zaletą kuchni na zamówienie jest wariant personalizacji każdego elementu. Co więcej w małych i nieustawnych lokalach można stworzyć efektowną oraz funkcjonalną kuchnię. Nie da się ukryć, że zrealizowanie kuchni na zamówienie wiąże się z wyższym kosztem. Na ostateczną stawkę przyczynia się dobór surowców oraz wyposażenia szafek. Fachowiec z salonu Skamo – kuchnie na wymiar, który działa na terenie Gdańska i Gdyni, pomoże ci zaprojektować rozwiązania dopasowane do ciebie. 

Meble gotowe – szybkie i budżetowe rozwiązanie

Nie ulega wątpliwości, że gotowe meble kupione w punkcie meblowym są tańsze. Natomiast jest to wyjście przede wszystkim do sporych i ustawnych wnętrz. Meble te są zazwyczaj wykonane z najtańszych materiałów, więc jeżeli nie zależy nam na meblu dobrej jakości wybierzmy ten wariant. Argumentem przemawiającym na korzyść mebli prefabrykowanych jest czas dostarczenia. Zazwyczaj meble ze sklepu są dostępne natychmiast, podczas gdy na kuchnię na zamówienie należy trochę zaczekać. Jednak produkty gotowe nie dają tak dużej szansy personalizacji detali, nie pomogą również zakryć możliwych krzywizn i defektów pomieszczenia.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like these